KOLUMBIA: Uroczystość św. Wincentego Pallottiego w Bogocie
Bóg udziela nam godności, aby Mu służyć. Jako grupa Misjonarzy Miłosierdzia Bożego odnowiliśmy konsekrację w Zjednoczeniu Apostolstwa Katolickiego w dniu 22 stycznia 2012 r., w święto św. Wincentego Pallottiego. Uroczystość transmitowano przez Radio Maryja. Eucharystii przewodniczył ks. Grzegorz Majewski SAC i koncelebrował ks. Mariusza Mąka SAC.
Uroczystości zostały poprzedzone wizytą relikwii bł. Jana Pawła II w parafii Maria Reina dnia 21 stycznia 2012 r., w której udział wzięły tysiące osób przybyłych, aby się modlić i prosić o wstawiennictwo Błogosławionego za Kolumbię, za ofiary porwań i we własnych intencjach. Jak w wielu miejscach świata, tak i w tym kraju powszechna jest miłość wiernych do papieża Polaka.
Dziękujemy Bogu, ponieważ ze św. Wincentym Pallottim doświadczyliśmy jeszcze głębiej, co znaczy nasze zaangażowanie jako misjonarzy, którzy niosą wszystkim przesłanie o Bogu, pomagają zrozumieć innym, że każdy katolik powinien uczestniczyć w życiu Kościoła Chrystusowego.


